Oferta za Klicha

Oferta za Klicha
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twente Insite

Mateusz Klich może opuścić Twente w najbliższym oknie.

Holenderskie media podają, że do klubu wpłynęła oferta za Polaka. Jej autorem jest Leeds, które od ponad miesiąca rzekomo wykazuje zainteresowanie. Szczegóły finansowe propozycji nie są niestety znane.

Działacze z Enschede udzieli odmownej odpowiedzi, ale nie oznacza to, że negocjacje zostaną zerwane. Jeszcze w tym tygodniu ekipa grająca w Championship ma przedstawić nowe warunki, oczywiście bardziej atrakcyjne finansowo.

27-latek do Twente trafił przed rokiem i po kolejnym nieudanym okresie w Niemczech ponownie odbudował się w Holandii. Wystąpił w 29 meczach ligowych, strzelając 6 goli, a przy 4 asystując.
Kontrakt Klicha obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku, ale w klubie nie będą go trzymać na siłę z racji niestabilnej finansowo sytuacji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy