Oferta za Klicha

Oferta za Klicha
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twente Insite

Mateusz Klich może opuścić Twente w najbliższym oknie.

Holenderskie media podają, że do klubu wpłynęła oferta za Polaka. Jej autorem jest Leeds, które od ponad miesiąca rzekomo wykazuje zainteresowanie. Szczegóły finansowe propozycji nie są niestety znane.

Działacze z Enschede udzieli odmownej odpowiedzi, ale nie oznacza to, że negocjacje zostaną zerwane. Jeszcze w tym tygodniu ekipa grająca w Championship ma przedstawić nowe warunki, oczywiście bardziej atrakcyjne finansowo.

27-latek do Twente trafił przed rokiem i po kolejnym nieudanym okresie w Niemczech ponownie odbudował się w Holandii. Wystąpił w 29 meczach ligowych, strzelając 6 goli, a przy 4 asystując.
Kontrakt Klicha obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku, ale w klubie nie będą go trzymać na siłę z racji niestabilnej finansowo sytuacji.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy