Oferta za Kovačicia

Oferta za Kovačicia fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Jak podaje „Marca”, do Realu Madryt wpłynęła konkretna oferta za Mateo Kovačicia.

Chorwacki pomocnik kilka tygodni temu wzbudził transferowe spekulacje na swój temat. Jak powiedział 24-latek: - Chcę grać więcej i najlepszym rozwiązaniem byłoby opuszczenie Realu. Kocham przebywać na murawie, chcę mieć możliwość częstszej gry, nawet w innym zespole. Jeśli nie mogę grać... nie jestem zadowolony.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „Marki” Real otrzymał za Kovačicia propozycję z Anglii. Ofertę przesłał Manchester United, którego włodarze są skłonni zapłacić za niego 60 milionów euro.

Co ciekawe - piłkarz podobno nie jest zainteresowany przenosinami akurat na Old Trafford. To świetna wiadomość dla działaczy „Królewskich”, którzy od początku dawali do zrozumienia, że nie zamierzają żegnać się ze swoim zawodnikiem.

Hiszpańscy dziennikarze sugerują jednak, że o ile Kovačić kompletnie nie widzi siebie w zespole United, to cały czas zależy mu na zmianie klubowych barw i wicemistrz świata będzie dążył do transferu jeszcze w tym oknie.

W poprzednim sezonie Chorwat pojawił się 21 razy na murawach LaLiga. Zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy