Oferta za Mateo Kovačicia

Oferta za Mateo Kovačicia
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Italia

Juventus zamierza wzmocnić swój zespół sprowadzając Mateo Kovačicia.

Chorwat od kilku tygodni jest łączony z powrotem do Włoch, gdyż w Madrycie nie ma co liczyć na regularne występy. "Stara Dama" szuka natomiast kreatywnego pomocnika i chce skorzystać z okazji, że utalentowany zawodnik może być do wzięcia na atrakcyjnych warunkach.

"Sky Italia" podaje, że turyńczycy są gotowi wypożyczyć 22-latka na przyszły sezon, gwarantując sobie również możliwość jego późniejszego wykupienia za 25 milionów euro. Propozycja ta ma rzekomo odpowiadać oczekiwaniom Hiszpanów.

Ewentualny transfer byłego piłkarza Interu ma nie wykluczać dalszych starań o pozyskanie Miralema Pjanicia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy