Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho

Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Weszło.com I Tomasz Włodarczyk I Sport.pl

Rodzime media przekazały nowe informacje dotyczące Krzysztofa Piątka.

Nieco wcześniej dziennikarze z Włoch podawali, że z pomysłu pozyskania polskiego napastnika nie zrezygnował Tottenham i londyńczycy zaproponowali Milanowi wymianę.

Weszło pisze, że „Koguty” faktycznie przedstawiły „Rossonerim” oficjalną ofertę, ale chodzi o roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro. Już po nim Tottenham miałby możliwość wykupienia 24-latka za kolejną dopłatą. Weszło dodaje jednak, że do piątku Milan powinien otrzymać jeszcze trzy propozycje na transfer definitywny piłkarza. Tottenhamowi może być wtedy jeszcze trudniej przekonać „Rossonerich” do jego wypożyczenia. Jak czytamy, o Polaka wypytywała Barcelona, ale ostatecznie mistrzowie Hiszpanii zrezygnowali z transferu atakującego.

Tomasz Włodarczyk ze Sport.pl poinformował z kolei, że w poniedziałek Piątek rozmawiał z prowadzącym Tottenham José Mourinho. W trakcie wideokonferencji Portugalczyk miał przedstawić Polakowi plany wobec jego osoby. 

Przypomnijmy, że w Londynie Piątek zostałby zastępcą kontuzjowanego Harry’ego Kane’a. Zgodnie z komunikatem opublikowanym jakiś czas temu przez Tottenham Anglik wróci do treningów najwcześniej w kwietniu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy