Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho

Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Weszło.com I Tomasz Włodarczyk I Sport.pl

Rodzime media przekazały nowe informacje dotyczące Krzysztofa Piątka.

Nieco wcześniej dziennikarze z Włoch podawali, że z pomysłu pozyskania polskiego napastnika nie zrezygnował Tottenham i londyńczycy zaproponowali Milanowi wymianę.

Weszło pisze, że „Koguty” faktycznie przedstawiły „Rossonerim” oficjalną ofertę, ale chodzi o roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro. Już po nim Tottenham miałby możliwość wykupienia 24-latka za kolejną dopłatą. Weszło dodaje jednak, że do piątku Milan powinien otrzymać jeszcze trzy propozycje na transfer definitywny piłkarza. Tottenhamowi może być wtedy jeszcze trudniej przekonać „Rossonerich” do jego wypożyczenia. Jak czytamy, o Polaka wypytywała Barcelona, ale ostatecznie mistrzowie Hiszpanii zrezygnowali z transferu atakującego.

Tomasz Włodarczyk ze Sport.pl poinformował z kolei, że w poniedziałek Piątek rozmawiał z prowadzącym Tottenham José Mourinho. W trakcie wideokonferencji Portugalczyk miał przedstawić Polakowi plany wobec jego osoby. 

Przypomnijmy, że w Londynie Piątek zostałby zastępcą kontuzjowanego Harry’ego Kane’a. Zgodnie z komunikatem opublikowanym jakiś czas temu przez Tottenham Anglik wróci do treningów najwcześniej w kwietniu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy