OFICJALNIE: 12 piłkarzy odchodzi z Chrobrego

OFICJALNIE: 12 piłkarzy odchodzi z Chrobrego fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Chrobry Głogów

Chrobry Głogów poinformował o rozstaniu z dwunastoma zawodnikami, w tym m.in. Bartoszem Machajem czy Damianem Sędziakiem.

Pod koniec maja nowym trenerem czternastej drużyny I ligi został Ivan Djurdjević. Od tego czasu minął niespełna miesiąc, a już widać rękę Serba. Klub poinformował właśnie o zakończeniu współpracy z aż dwunastoma graczami.

Sześciu z nich kończyły się kontrakty. Są to Bartosz Machaj, Konrad Kaczmarek, Damian Sędziak, Sławomir Janicki, Michał Pawlik i Przemysław Trytko. Najdłuższym stażem zdecydowanie mógł się pochwalić ten pierwszy, który swój debiut zanotował jeszcze w 2010 roku.

Dodatkowo „Pomarańczowi” podziękowali za czas spędzony na wypożyczeniu Jakubowi Bachowi, Szymonowi Nowickiemu, Oskarowi Repce, Danielowi Wajsakowi, Kamilowi Pestce oraz Rafałowi Maćkowskiemu. 

Jak jednak poinformował klub, szansę ponownej współpracy może otrzymać dwóch piłkarzy z powyżej listy. Według „Przeglądu Sportowego” chodzi o Rafała Maćkowskiego i Oskara Repkę. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy