OFICJALNIE: Abdoulay Diaby w Beşiktaşie

OFICJALNIE: Abdoulay Diaby w Beşiktaşie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Beşiktaş JK | ZeroZero.pt

Beşiktaş JK sfinalizował transfer Abdoulaya Diaby’ego.

Kapitan reprezentacji Mali został jedną z części składowych domina, w którym udział wziął Sporting. Portugalczycy w podobnym czasie sprzedali Raphinhę, a także sprowadzili Jesé Rodríguez i Yannicka Bolasie (nieco wcześniej potwierdzili także angaż Fernando). Tym samym w zespole „Lwów” zaczęło się robić nieco tłoczną i dlatego postanowiono pozbyć się Abdoulaya Diaby’ego.

28-latek urodzony we Francji przeniósł się tym samym do Beşiktaşu, który wypożyczył go do końca sezonu z opcją wykupu za pięć milionów euro. Prawoskrzydłowy mogący zająć również miejsce po przeciwległej stronie boiska (jak i na środku ataku), do ekipy z Lizbony dołączył latem 2018 roku.

Swoją przygodę na razie tymczasowo kończy na 47 występach okraszonych siedmioma trafieniami i ośmioma kluczowymi podaniami. Umowa 17-krotnego reprezentanta Mali z portugalskim klubem wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy