Oficjalnie: Abdoun w Nottingham Forrest

Oficjalnie: Abdoun w Nottingham Forrest fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Nottingham Forest

Nottingham Forrest podpisał kontrakt z występującym do tej pory w Olympiakosie Pireus, Djamelem Abdounem.

Umowa z algierskim skrzydłowym będzie obowiązywać przez 3 lata. Kwota transferu nie została podana do informacji publicznej, jednak w angielskich mediach pojawiły się spekulacje, jakoby ósma drużyna ostatniego sezonu rozgrywek Championship miała wydać na Abdouna blisko 1,5 miliona funtów.

27-letni skrzydłowy karierę piłkarską rozpoczynał we Francji. Po krótkim epizodzie w młodzieżowych zespole Paris Saint-Germain trafił do Ajaccio, gdzie spędził 5 lat, reprezentując barwy seniorskiej drużyny zaledwie 12 razy. Kolejne 3 lata spędził w Nantes, gdzie grywał znacznie częściej, jednak niczym nie zachwycił i został sprzedany do greckiej Kavali. Transfer ten okazał się przełomowy dla kariery Abdouna. Po bardzo dobrym sezonie 2010/2011, podczas którego został najlepszym asystentem w lidze, zainteresowanie jego osobą wyraził wielki Olympiakos. Wszystko skończyło się podpisaniem umowy, a Algierczyk szybko stał się ważną postacią w drużynie, znacznie przyczyniając się do zdobycia dwóch tytułów mistrzowskich.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Mateusz Musiałowski w kadrze Liverpoolu na mecz Pucharu Anglii Mateusz Musiałowski w kadrze Liverpoolu na mecz Pucharu Anglii Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy