OFICJALNIE: Adam Marciniak wraca do ŁKS-u

OFICJALNIE: Adam Marciniak wraca do ŁKS-u
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź poinformował o pozyskaniu Adama Marciniaka.

Mimo to, że lewy defensor był w rundzie jesiennej podstawowym zawodnikiem Arki Gdynia, to i tak postanowił poszukać dla siebie nowego klubu.

W środowe popołudnie wiadomość o pozyskaniu go podał ŁKS. Marciniak przenosi się do tej ekipy na zasadzie transferu definitywnego.

32-latek podpisał z nowym klubem kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. O miejsce w wyjściowej jedenastce drużyny Wojciecha Stawowego powinien rywalizować z innym byłym zawodnikiem Arki, Adrianem Klimczakiem.

Dla urodzonego w Łodzi zawodnika jest to powrót do ŁKS-u. W szeregach wspomnianej ekipy miał bowiem okazje stawiać pierwsze kroki w zawodowej piłce. W 2007 roku odszedł do Górnika Zabrze.

Od lipca 2016 roku Marciniak przywdziewał trykot wspomnianej Arki. W obecnym sezonie rozegrał on 17 spotkań. Jego dorobek to dwie asysty.

Nowy pracodawca obrońcy to w tej chwili trzecia siła zaplecza Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy