OFICJALNIE: Adam Ounas w OGC Nice. Trzech muszkieterów w komplecie!

OFICJALNIE: Adam Ounas w OGC Nice. Trzech muszkieterów w komplecie! fot. OGC Nice
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: OGC Nice

Adam Ounas zasilił szeregi OGC Nice.

Zdobywca tegorocznego Pucharu Narodów Afryki dołączył do francuskiego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Napoli. W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami znalazł się zapis umożliwiający ekipie z Allianz Riviery definitywne wykupienie reprezentanta Algierii po zakończeniu obecnego sezonu.

Media przekonują, że OGC Nice za tymczasowe nabycie praw do korzystania z usług 22-letniego skrzydłowego zapłaciło 2,2 miliona euro. Z kolei ewentualna kwota jego pozyskania na stałe została ustanowiona na 25 milionów euro.

Adam Ounas jest trzecim letnim nabytkiem „Les Aiglons” od momentu przejęcia drużyny przez firmę Ineos. Wcześniej szeregi ekipy z Ligue 1 zasilili Kasper Dolberg oraz Alexis Claude-Maurice.

Algierczyk decydując się na transfer do zespołu z Allianz Rivery wraca na francuskie boiska po dwóch latach przerwy, bo właśnie z tego kraju, a konkretnie z Bordeaux, przeniósł się do Napoli. Od tego czasu 22-latek rozegrał tylko 39 spotkań dla włoskiego klubu, w których strzelił pięć bramek oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy