OFICJALNIE: Adam Ounas w OGC Nice. Trzech muszkieterów w komplecie!

OFICJALNIE: Adam Ounas w OGC Nice. Trzech muszkieterów w komplecie! fot. OGC Nice
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: OGC Nice

Adam Ounas zasilił szeregi OGC Nice.

Zdobywca tegorocznego Pucharu Narodów Afryki dołączył do francuskiego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Napoli. W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami znalazł się zapis umożliwiający ekipie z Allianz Riviery definitywne wykupienie reprezentanta Algierii po zakończeniu obecnego sezonu.

Media przekonują, że OGC Nice za tymczasowe nabycie praw do korzystania z usług 22-letniego skrzydłowego zapłaciło 2,2 miliona euro. Z kolei ewentualna kwota jego pozyskania na stałe została ustanowiona na 25 milionów euro.

Adam Ounas jest trzecim letnim nabytkiem „Les Aiglons” od momentu przejęcia drużyny przez firmę Ineos. Wcześniej szeregi ekipy z Ligue 1 zasilili Kasper Dolberg oraz Alexis Claude-Maurice.

Algierczyk decydując się na transfer do zespołu z Allianz Rivery wraca na francuskie boiska po dwóch latach przerwy, bo właśnie z tego kraju, a konkretnie z Bordeaux, przeniósł się do Napoli. Od tego czasu 22-latek rozegrał tylko 39 spotkań dla włoskiego klubu, w których strzelił pięć bramek oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy