Oficjalnie: Adamonis w Bournemouth

Oficjalnie: Adamonis w Bournemouth fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: A.F.C. Bournemouth

Marius Adamonis zasilił szeregi AFC Bournemouth.

Litewski bramkarz trafił do beniaminka Premier League na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją zakupu definitywnego z Atlantasu Kłajpeda. Tym samym 18-latek stał się szóstym bramkarzem w angielskim zespole po Arturze Borucu, Adamie Federicim, Ryanie Allsopie, Jordanie Holmesie i Patim O'Flahertym.

Adamoni do tej pory rozegrał tylko dwa mecze w barwach "Żółto-Niebieskich" i kilkanaście spotkań w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy