OFICJALNIE: Aden Flint w Cardiff

OFICJALNIE: Aden Flint w Cardiff
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cardiff City FC

Aden Flint zasilił szeregi Cardiff City.

Po odejściu Bruno Ecuele Mangi do Dijon za kwotę trzech milionów funtów (3,35 miliona euro), walijski klub został zmuszony do poszukania jego następcy. Ostatecznie wybór padł na rosłego defensora Middlesbrough (197 centymetrów wzrostu). Tym samym kluby wypracowały porozumienie, w ramach którego Flint dołączy do Cardiff City za cztery miliony funtów plus bonusy (4,45 miliona euro).

Z nowym pracodawcą Anglik podpisał umowę do 30 czerwca 2022 roku, po czym rzekł: - Cieszę się, że mogę tu być i dziękuję za tę możliwość. Wszystko potoczyło się tak szybko. Marzeniem każdego gracza jest wzięcie udziału w rozgrywkach Premier League, stąd mój wybór. Mamy nadzieję, że uda nam się uzyskać odpowiednie wyniki, ponownie awansować i mieć kolejną szansę, aby zagrać w Premier League.

Cardiff City w sezonie 2018/2019 zajęło 18. miejsce w tabeli angielskiej ekstraklasy, co jest równoznaczne ze spadkiem do Championship.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy