OFICJALNIE: Adrian Basta w Hutniku Kraków

OFICJALNIE: Adrian Basta w Hutniku Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hutnik Kraków

Hutnik Kraków poinformował o sprowadzeniu Adriana Basty.

Kilka dni temu Sandecja Nowy Sącz informowała o rozstaniu z Adrianem Bastą. Doświadczony defensor nie musiał jednak długo szukać nowej ekipy, bo zgłosił się po niego Hutnik Kraków.

32-latek przenosi się do tej drużyny w ramach wolnego transferu. Z nowym klubem podpisał umowę do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok w razie utrzymania na szczeblu drugiej ligi.

Ten warunek nie będzie jednak łatwy do spełnienia, ponieważ zespół prowadzony przez Krzysztofa Lipeckiego plasuje się w tabeli na przedostatnim miejscu i ma osiem punktów strtaty do bezpiecznej strefy. Tak więc zawodnika, jak i zespół czeka trudne wyzwanie.

Były reprezentant Polski jest jednak przyzwyczajony do gry o stawkę. W swojej karierze rozegrał bowiem 67 spotkań w Ekstraklasie. Strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy