Oficjalnie: Adu wypożyczony

Oficjalnie: Adu wypożyczony
Redakcja
Redakcja
Źródło: Belenenses Lizbona

Freddy Adu, niegdyś kreowany na największą gwiazdę wśród piłkarzy młodego pokolenia, został wypożyczony z Benfiki Lizbona do Belenenses. 20-letni Amerykanin będzie tam występował przez rok. <BR><BR> To kolejn(...)

Freddy Adu, niegdyś kreowany na największą gwiazdę wśród piłkarzy młodego pokolenia, został wypożyczony z Benfiki Lizbona do Belenenses. 20-letni Amerykanin będzie tam występował przez rok.

To kolejny sezon wypożyczenia młodego napastnika. W poprzednim reprezentował barwy francuskiego Monaco.

Trzeba pamiętać, że przy obecnej kadrze portugalskiego klubu miałby jeszcze mniejsze szanse na grę. Keirrison, Oscar Cardozo, Javier Saviola, Nuno Gomes - to tylko kilku najważniejszych atakujących, każdy z umiejętnościami predestynującymi do gry w pierwszym składzie.
Więcej na temat: USA Oficjalnie Portugalia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy