OFICJALNIE: Akahoshi zakończył karierę

OFICJALNIE: Akahoshi zakończył karierę fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: Takafumi Akahoshi

Były zawodnik Pogoni Szczecin, Takafumi Akahoshi, ogłosił zakończenie kariery.

Japończyk rozegrał 162 mecze dla Pogoni, co czyni go obcokrajowcem z największą liczbą występów dla „Portowców”.

Środkowy pomocnik trafił do Polski po wielu japońskich przygodach oraz kilku latach na Łotwie. W swoim najlepszym sezonie w Szczenicie zaliczył trzynaście asyst, co czyniło go jednym z najlepiej asystujących zawodników w lidze.

Wówczas zapracował na transfer do rosyjskiego FK Ufa, w którym się nie sprawdził. Po kilku miesiącach wrócił na zasadzie wypożyczenia do Pogoni, jednak nie był to już tak udany epizod.

35-latek ogłosił zakończenie kariery za pomocą mediów społecznościowych.

Jego ostatnim klubem była indonezyjska Arema FC, z którą rozstał się z końcem 2019 roku. Jako zawodnik grał również w Iranie oraz Tajlandii.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy