Oficjalnie: Akahoshi zostaje w Pogoni

Oficjalnie: Akahoshi zostaje w Pogoni
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Pogoń Szczecin

Takafumi Akahoshi w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentował barwy Pogoni Szczecin.

Japoński pomocnik po rozwiązaniu kontraktu z FK Ufa podpisał z "Portowcami" dwuletnią umowę z opcją jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Popularny "Aka" od lutego przebywał na wypożyczeniu w Pogoni. W rundzie wiosennej wystąpił w dwunastu meczach ekipy ze Szczecina, w których zanotował jedną asystę.

29-latek w drużynie z województwa zachodniopomorskiego zaczął odbudowywać swoją formę po nieudanym pobycie w Rosji, gdzie w barwach FK Ufa zaliczył tylko trzy spotkania.

Warto również wspomnieć, że Akahoshi występował w zespole "Portowców" w latach 2011-14.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy