Oficjalnie: Akapo w Valencii

Oficjalnie: Akapo w Valencii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Valencia CF

Valencia potwierdziła dziś zakontraktowanie piłkarza Numancii, Carlosa Akapo.

21-letni Akapo występuje na pozycji prawego obrońcy. Z nowym zespołem związał się trzyletnim kontraktem.
 
Trzykrotny reprezentant Gwinei Równikowej cały poprzedni sezon spędził w Numancii, która zakończyła rozgrywki Segunda Division w środku tabeli.
 
Młody piłkarz wystąpił w 30 spotkaniach swojego zespołu, zaliczając jedną asystę. Akapo na początku trafi najprawdopodobniej do drużyny rezerw, gdzie jego umiejętności zostaną ocenione przez tamtejszych trenerów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy