OFICJALNIE: Aleksander Paluszek wypożyczony z Górnika Zabrze

OFICJALNIE: Aleksander Paluszek wypożyczony z Górnika Zabrze fot. Dziurek / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: Górnik Zabrze

Aleksander Paluszek został wypożyczony z Górnika Zabrze do słowackiego FK Pohronie.

Górnik Zabrze w niedzielę rozpocznie ligowe zmagania w meczu przeciwko Pogoni Szczecin, a tymczasem z drużyny odszedł utalentowany środkowy obrońca.

Młodzieżowy reprezentant Polski przez najbliższy rok będzie reprezentował ostatni zespół rundy zasadniczej minionego sezonu słowackiej ekstraklasy. Ostatecznie klub bardzo dobrze zaprezentował się w meczach grupy spadkowej i utrzymał się na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

20-letni Paluszek dwa lata temu przeszedł z młodzieżowej drużyny Śląska Wrocław do Górnika Zabrze, w barwach którego zagrał w piętnastu meczach.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy