OFICJALNIE: Alen Halilović podróżuje dalej. Czas na Heerenveen

OFICJALNIE: Alen Halilović podróżuje dalej. Czas na Heerenveen fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sc Heerenveen

Alen Halilović będzie występował w Heerenveen.

Milan postanowił odwołać wypożyczenie Chorwata do Standardu Liège. Na San Siro doszli do wniosku, że lepszym kierunkiem będzie dla niego przeprowadzka do Eredivisie.

Tam Halilović ma zasilić Heerenveen. Umowa zawarta między stronami będzie obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku. Próżno szukać jednak w niej opcji na wykup.

- Alen to kreatywny pomocnik, którego szukaliśmy. Dzięki jego umiejętnościom technicznym napastnicy czują się na boisku bardzo swobodnie. Cieszymy się, że udało nam się sfinalizować tę operację i mamy go u siebie — powiedział dyrektor sportowy, Gerry Hamstra.

Ofensywny pomocnik to wychowanek Dinama Zagrzeb. W swojej karierze był także związany między innymi z Barceloną czy Hamburgerem.

Do Milanu trafił latem 2018 roku. Ostatnie sześć miesięcy spędził w Belgii, gdzie zaliczył 14 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy