OFICJALNIE: Alen Halilović podróżuje dalej. Czas na Heerenveen

OFICJALNIE: Alen Halilović podróżuje dalej. Czas na Heerenveen fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sc Heerenveen

Alen Halilović będzie występował w Heerenveen.

Milan postanowił odwołać wypożyczenie Chorwata do Standardu Liège. Na San Siro doszli do wniosku, że lepszym kierunkiem będzie dla niego przeprowadzka do Eredivisie.

Tam Halilović ma zasilić Heerenveen. Umowa zawarta między stronami będzie obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku. Próżno szukać jednak w niej opcji na wykup.

- Alen to kreatywny pomocnik, którego szukaliśmy. Dzięki jego umiejętnościom technicznym napastnicy czują się na boisku bardzo swobodnie. Cieszymy się, że udało nam się sfinalizować tę operację i mamy go u siebie — powiedział dyrektor sportowy, Gerry Hamstra.

Ofensywny pomocnik to wychowanek Dinama Zagrzeb. W swojej karierze był także związany między innymi z Barceloną czy Hamburgerem.

Do Milanu trafił latem 2018 roku. Ostatnie sześć miesięcy spędził w Belgii, gdzie zaliczył 14 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy