OFICJALNIE: Andreas Pereira opuszcza Manchester United

OFICJALNIE: Andreas Pereira opuszcza Manchester United fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Manchester United | Lazio | Nicolò Schira

Manchester United poinformował o dojściu do porozumienia z Lazio w sprawie warunków wypożyczenia Andreasa Pereiry.

Temat przenosin Brazylijczyka na Stadio Olimpico pojawiał się już dwa lata temu, ale dopiero teraz rzymianie dostrzegli odpowiednie warunki do przeprowadzenia operacji. W ostatnich dniach sprawa nabrała tempa, co zaowocowało przyjazdem zawodnika do Rzymu.

Fakt przenosin 24-latka do Lazio potwierdza Manchester United, uzależniając jednak powodzenie transferu od wyniku testów medycznych. Takowe mają się odbyć już w piątek.

„Czerwone Diabły” w oficjalnym komunikacie informują o wypożyczeniu ważnym do 30 czerwca 2021 roku i nie ma w nim wzmianki o opcji transferu definitywnego. Mimo tego Nicolò Schira zapewnia, że odpowiednia klauzula znalazła się w umowie zawartej między klubami. W tym kontekście dodajmy, że wcześniej padała liczba 27 milionów euro.

Gdyby czwarta siła Serie A zdecydowała się na skorzystanie z możliwości wykupu, wejdzie w życie czteroletni kontrakt, na mocy którego piłkarz będzie zarabiał dwa miliony euro netto rocznie.

Andreas Pereira w poprzednim sezonie uzbierał aż 40 występów w koszulce Manchesteru United (dwa gole i cztery asysty), co jest jego najlepszym wynikiem odkąd przebywa on na Old Trafford.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy