OFICJALNIE: Andreas Pereira opuszcza Manchester United

OFICJALNIE: Andreas Pereira opuszcza Manchester United fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Manchester United | Lazio | Nicolò Schira

Manchester United poinformował o dojściu do porozumienia z Lazio w sprawie warunków wypożyczenia Andreasa Pereiry.

Temat przenosin Brazylijczyka na Stadio Olimpico pojawiał się już dwa lata temu, ale dopiero teraz rzymianie dostrzegli odpowiednie warunki do przeprowadzenia operacji. W ostatnich dniach sprawa nabrała tempa, co zaowocowało przyjazdem zawodnika do Rzymu.

Fakt przenosin 24-latka do Lazio potwierdza Manchester United, uzależniając jednak powodzenie transferu od wyniku testów medycznych. Takowe mają się odbyć już w piątek.

„Czerwone Diabły” w oficjalnym komunikacie informują o wypożyczeniu ważnym do 30 czerwca 2021 roku i nie ma w nim wzmianki o opcji transferu definitywnego. Mimo tego Nicolò Schira zapewnia, że odpowiednia klauzula znalazła się w umowie zawartej między klubami. W tym kontekście dodajmy, że wcześniej padała liczba 27 milionów euro.

Gdyby czwarta siła Serie A zdecydowała się na skorzystanie z możliwości wykupu, wejdzie w życie czteroletni kontrakt, na mocy którego piłkarz będzie zarabiał dwa miliony euro netto rocznie.

Andreas Pereira w poprzednim sezonie uzbierał aż 40 występów w koszulce Manchesteru United (dwa gole i cztery asysty), co jest jego najlepszym wynikiem odkąd przebywa on na Old Trafford.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy