OFICJALNIE: Antolić i Eduardo podpisali z Legią!

OFICJALNIE: Antolić i Eduardo podpisali z Legią!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Legia Warszawa

Przedwczoraj potwierdzono przylot do Warszawy 27-letniego Domagoja Antolicia, wczoraj 34-letniego Eduardo da Silvy. Wczoraj przechodzili testy medyczne, by dzisiaj podpisać umowy i zostać zaprezentowanymi na Łazienkowskiej.

Defensywny pomocnik Antolić związał się z „Wojskowymi” trzyletnią umową, a założy koszulkę z numerem „7”. Nie ujawniono kwoty transferowej, za jaką przeszedł z Dinama Zagrzeb.

- Domagoj Antolić jest niezwykle doświadczonym i odpowiedzialnym zawodnikiem, który będzie ważnym wzmocnieniem naszej linii pomocy. Ma w sobie ogromną boiskową inteligencję, bez względu na poziom presji i stopień rywalizacji. Przez długi czas pełnił funkcję kapitana zespołu regularnie występującego w europejskich pucharach i pokazał, że posiada wszystkie cechy piłkarza, jakich w Legii potrzebujemy – skomentował transfer trener Romeo Jozak.

Z kolei Eduardo związał się roczną umową i założy koszulkę z numerem „9”. Do Legii przychodzi na zasadzie wolnego transferu. - Legia to wielki klub z tradycjami, szanowany w całej Europie. Wiem, że liczą się tutaj tylko zwycięstwa. Grałem w świetnych zespołach i wiem, z jaką presją będę się mierzył. Liczę, że moje doświadczenie pomoże zespołowi w zdobyciu trofeów i będę wsparciem dla młodym piłkarzy – powiedział były napastnik między innymi Arsenalu i Szachtara Donieck.

Obaj zawodnicy lecą z Legią do Stanów Zjednoczonych na Florida Cup (od 10 do 20 stycznia).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy