OFICJALNIE: Arkadiusz Aleksander wiceprezesem Zagłębia Sosnowiec

OFICJALNIE: Arkadiusz Aleksander wiceprezesem Zagłębia Sosnowiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Arkadiusz Aleksander od teraz będzie pełnił funkcję wiceprezesa Zagłębia Sosnowiec, o czym klub poinformował we wtorkowe popołudnie.

Zagłębie Sosnowiec spisuje się w tym sezonie I ligi przeciętnie i po szesnastu dotychczas rozegranych meczach plasuje się w ligowej tabeli na szesnastym miejscu z dorobkiem 12 punktów.

W drugiej połowie września doszło do roszad na stanowisku trenera pierwszej drużyny. Z posadą pożegnał się Kazimierz Moskal, a jego miejsce zajął Artur Skowronek.

Zespół pod wodzą byłego trenera Wisły Kraków jak na razie nie zachwyca, co sugeruje zresztą pierwszy akapit. Nikt jednak w szeregach pierwszoligowca nie myśli o kolejnych zmianach.

Zamiast tego postanowiono zatrudnić nowego wiceprezesa. Został nim Arkadiusz Aleksadner, o czym poinformowano we wtorkowe popołudnie.

41-latek, który do niedawna odpowiadał za ład w Sandecji Nowy Sącz, będzie także odgrywał rolę dyrektora sportowego.

- Przede wszystkim będę odpowiedzialny za pierwszy i drugi zespół. Chciałbym też swoje pomysły wprowadzić do Akademii. Uważam, że Zagłębie ma bardzo duży potencjał, jeśli chodzi o rozwój Akademii. Chciałbym, by w końcu Akademia Zagłębia grała na szczeblu centralnym. W perspektywie czasu jest bardzo ważne to, by w pierwszym zespole Zagłębia było jak najwięcej wychowanków - przyznał były zawodnik między innymi Górnika Zabrze i Widzewa Łódź.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy