OFICJALNIE: Arminia Bielefeld na cztery kolejki przed końcem sezonu zmieniła trenera

OFICJALNIE: Arminia Bielefeld na cztery kolejki przed końcem sezonu zmieniła trenera fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Arminia Bielefeld

Arminia Bielefeld poinformowała o rozstaniu z Frankiem Kramerem i powierzeniu jego obowiązków Marco Kostmannowi.

13 miesięcy temu Kramer przejął zespół, a niedługo potem zdołał uchronić go od spadku. Tym razem władze „Niebieskich” nie byli już tacy pewni tego, że i tym razem uda się to osiągnąć. W efekcie doszło do zmiany.

Następcą 49-latka został o kilka lat starszy Kostmann, który po raz ostatni prowadził klub w 2010 roku. Później spełniał się w roli szkoleniowca bramkarzy, również w Arminii Bielefeld.

U boku Niemca zasiadał będzie Michael Henke, były dyrektor sportowy FC Inglostadt, a w przeszłości asystent Ottmara Hitzfelda w Borussii Dortmund oraz Bayernie Monachium.

Ta dwójka ma sprawić, że ekipa znajdującą się obecnie na siedemnastym miejscu wydostanie się ze strefy spadkowej. Z dorobkiem 26 „oczek” do piętnastej Herthy traci ona trzy punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy