OFICJALNIE: Arminia Bielefeld zmienia trenera

OFICJALNIE: Arminia Bielefeld zmienia trenera
Redakcja
Redakcja
Źródło: Arminia Bielefeld

Uwe Neuhaus został zwolniony w trybie natychmiastowym z Arminii Bielefeld.

Neuhaus pełnił funkcję trenera Arminii od grudnia 2018 roku. Gdy przejmował drużynę, znajdowała się w dolnej części tabeli w 2.Bundeslidze. Aktualnie plasuje się na szesnastym, czyli barażowym miejscu w Bundeslidze. Do czternastego FC Köln, Arminia traci trzy punkty, mając o jeden mniej rozegrany mecz.

Z ostatnich pięciu spotkań Bielefeld przegrał cztery, tracąc przy tym siedemnaście bramek. Jedyny punkt, jaki udało mu się wywalczyć w tym czasie, to remis 3-3 z Bayernem Monachium.

W oficjalnym komunikacie zarząd klubu dziękuje Uwe Neuhausowi oraz Peterowi Nemethowi, czyli jego asystentowi, za włożoną pracę oraz sukcesy, po jakie sięgnęli.

Według niemieckich mediów nowym trenerem drużyny z SchücoArena może zostać Frank Kramer, obecny koordynator akademii RB Salzburg, lub Torsten Lieberknecht, zwolniony w listopadzie z trzecioligowego Duisburga.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy