OFICJALNIE: Artur Skowronek wrócił na ławkę trenerską

OFICJALNIE: Artur Skowronek wrócił na ławkę trenerską fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Artur Skowronek został przedstawiony jako nowy opiekun Zagłębia Sosnowiec.

39-letni szkoleniowiec objął stery w pierwszoligowym klubie po opuszczeniu jego szeregów przez Kazimierza Moskala, który został zwolniony przez władze zespołu w pierwszym tygodniu września.

Przedstawiciele drużyny z Sosnowca zdecydowali się na podjęcie takiego kroku ze względu na niezadowalające wyniki osiągane przez Zagłębie w początkowej fazie trwających rozgrywek.

„Czerwono-Zielono-Biali” liczą teraz na znaczącą poprawę rezultatów związanych nie tylko z wydostaniem się ze strefy spadkowej, ale i włączeniem się do walki o miejsca gwarantujące udział w przynajmniej barażach o awans do Ekstraklasy.

Nowy pracodawca Artura Skowronka nie ujawnił długości zawartego z nim porozumienia, ale poinformował za to, że członkami jego sztabu będą osoby związane z ekipą z województwa śląskiego w postaci Grzegorza Bąka, Łukasza Matusiaka (asystenci, prowadzili ostatnio zespół w meczu z GKS-em 1962 Jastrzębie - 1:1) oraz Krzysztof Lubiatowski (trener bramkarzy).

39-latek odpowiadał w przeszłości za wyniki osiągane przez Ruch Radzionków, Pogoń Szczecin, Polonię Bytom, Widzewa Łódź, GKS-u Katowice, Olimpii Grudziądz, Wigier Suwałki, Stali Mielec i Wisły Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy