OFICJALNIE: Ashley Williams w Bristol City

OFICJALNIE: Ashley Williams w Bristol City fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bristol City

Klub Championship Bristol City poinformował o pozyskaniu Ashleya Williamsa.

Jakiś czas temu Everton informował o rozstaniu z kilkoma zawodnikami. Na tej liście znaleźli się między innymi Phil Jagielka oraz Ashley Williams.

Pierwszy ze wspomnianych piłkarzy stosunkowo szybko znalazł zatrudnienie i wzmocnił beniaminka Premier League, Sheffield United. Drugi ze wspomnianych graczy nie miał już tyle szczęścia i na stosowną ofertę czekał praktycznie do końca sierpnia.

Ta jednak ostatecznie się pojawiła, a po Walijczyka zgłosił się Bristol City, który pozyskał go na zasadzie wolnego transferu.

Williams parafował umowę do 15 stycznia 2020 roku.

Środkowy obrońca to wychowanek West Bromwich Albion. W swojej karierze występował także w Swansea, Stoke czy wspomnianym Evertonie.

Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Championship. Na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii rozegrał 33 mecze i strzelił w nich jednego gola. Ponadto zaliczył także jedną asystę.

Nowa ekipa 35-latka po czterech seriach gier plasuje się w ligowej tabeli na siódmym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy