OFICJALNIE: Athletic Club otwiera okno

OFICJALNIE: Athletic Club otwiera okno
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Athletic Club

Athletic Club potwierdził pozyskanie z Deportivo Alavés Ibaia Gómeza.

29-letni skrzydłowy latem 2016 roku zamienił Athletic na Alavés. Dzisiaj doszło do transakcji zwrotnej. Za Hiszpana „Lwy” zapłaciły cztery miliony euro.

Dotychczas Gómez przywdziewał trykot baskijskiej drużyny 145 razy. Swoje występy okrasił 17 trafieniami i 23 asystami. 

Wychowanek FC Santutxu podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku. Jednocześnie Athletic poinformował, że zawodnik zgodził się niewłączanie do jego kontraktu klauzuli wykupu.

Prezentacja zawodnika obędzie się 11 stycznia o godzinie 9:00.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy