OFICJALNIE: Athletic Club otwiera okno

OFICJALNIE: Athletic Club otwiera okno
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Athletic Club

Athletic Club potwierdził pozyskanie z Deportivo Alavés Ibaia Gómeza.

29-letni skrzydłowy latem 2016 roku zamienił Athletic na Alavés. Dzisiaj doszło do transakcji zwrotnej. Za Hiszpana „Lwy” zapłaciły cztery miliony euro.

Dotychczas Gómez przywdziewał trykot baskijskiej drużyny 145 razy. Swoje występy okrasił 17 trafieniami i 23 asystami. 

Wychowanek FC Santutxu podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku. Jednocześnie Athletic poinformował, że zawodnik zgodził się niewłączanie do jego kontraktu klauzuli wykupu.

Prezentacja zawodnika obędzie się 11 stycznia o godzinie 9:00.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy