Oficjalnie: Babel bez klubu

Oficjalnie: Babel bez klubu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Winnie Haatrecht | VI

Ryan Babel nie jest już zawodnikiem Al-Ain FC.

Doświadczony skrzydłowy rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z klubem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Babel reprezentował barwy Al-Ain od lipca 2015 roku. Od tego czasu wystąpił w zaledwie ośmiu meczach, w których zdobył jednego gola oraz zanotował dwie asysty.

Agent piłkarza, Winnie Haatrecht poinformował holenderskie media, że jego klient przedwcześnie zakończył przygodę z tym zespołem, ponieważ ten nie wywiązał się ze wszystkich założeń zawartych w umowie 29-latka.

42-krotny reprezentant „Oranje” w przeszłości zaliczył ponadto pobyt w takich drużynach jak Ajax, Liverpool, Hoffenheim oraz Kasımpaşa.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Kluby z Bundesligi i Premier League chcą Milika. Robi się coraz ciekawiej! Kluby z Bundesligi i Premier League chcą Milika. Robi się coraz ciekawiej! Ajax rozwiązał umowę z Nourim Ajax rozwiązał umowę z Nourim Bartomeu odpowiada na oświadczenie Messiego Bartomeu odpowiada na oświadczenie Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy