Oficjalnie: Babel wraca do korzeni

Oficjalnie: Babel wraca do korzeni
Redakcja
Redakcja
Źródło: Ajax Amsterdam

Ajax Amsterdam pozyskał 25-letniego pomocnika - Ryana Babela - na zasadzie wolnego transferu.

Jak dzisiaj informowaliśmy, Holender rozwiązał swój kontrakt z poprzednim klubem - Hoffenheim (http://transfery.info/54341,oficjalnie-ryan-babel-wolnym-zawodnikiem), co zrodziło wiele spekulacji, w jakiej drużynie będzie kontynuował swoją karierę.

 
Sam zawodnik stwierdził, że jest bliski podpisania kontraktu z jednym z klubuów z Londynu. Tym większą niespodzianką jest fakt jego powrotu do zespołu, którego jest wychowankiem. Babel podpisał z Ajaxem roczny kontrakt.
 
Zawodnik spróbuje odbudować formę pod wodzą Franka De Boera po tym, jak zarówno w Liverpoolu (do którego przeszedł z Ajaxu za 11,5 miliona funtów), jak i w Hoffenheim nie był w stanie potwierdzić swoich umiejętności.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy