Oficjalnie: Babel wraca do korzeni

Oficjalnie: Babel wraca do korzeni
Redakcja
Redakcja
Źródło: Ajax Amsterdam

Ajax Amsterdam pozyskał 25-letniego pomocnika - Ryana Babela - na zasadzie wolnego transferu.

Jak dzisiaj informowaliśmy, Holender rozwiązał swój kontrakt z poprzednim klubem - Hoffenheim (http://transfery.info/54341,oficjalnie-ryan-babel-wolnym-zawodnikiem), co zrodziło wiele spekulacji, w jakiej drużynie będzie kontynuował swoją karierę.

 
Sam zawodnik stwierdził, że jest bliski podpisania kontraktu z jednym z klubuów z Londynu. Tym większą niespodzianką jest fakt jego powrotu do zespołu, którego jest wychowankiem. Babel podpisał z Ajaxem roczny kontrakt.
 
Zawodnik spróbuje odbudować formę pod wodzą Franka De Boera po tym, jak zarówno w Liverpoolu (do którego przeszedł z Ajaxu za 11,5 miliona funtów), jak i w Hoffenheim nie był w stanie potwierdzić swoich umiejętności.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany Milik powiedział „tak” Juventusowi Milik powiedział „tak” Juventusowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy