OFICJALNIE: Bani lekiem na problemy Parmy

OFICJALNIE: Bani lekiem na problemy Parmy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Parma

Mattia Bani to nowy nabytek Parmy, o czym poinformowano w poniedziałek.

Kontuzje, z którymi zmagają się dwaj środkowi defensorzy, a więc Lautaro Valenti i Bruno Alves doprowadziły do tego, że działacze Parmy zostali zmuszeni do rozejrzenia się za alternatywą dla nich.

Ostatecznie zdecydowano, że dobrym kandydatem do wypełnienia luki po nich będzie Mattia Bani.

27-latek przenosi się do zespołu prowadzonego przez Roberto D'Aversę z Genoi na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku.

Sam transfer czasowy pochłonął w tym przypadku półtora miliona euro. Ponadto w kontrakcie miała znaleźć się opcja na wykup środkowego obrońcy po wspomnianym okresie.

Bani od października jest związany ze wspomnianą Genoą. Wcześniej natomiast reprezentował barwy takich ekip jak między innymi Chievo Werona oraz Bologna.

Jeśli chodzi o ten sezon, to zanotował on łącznie 13 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy