OFICJALNIE: Bani lekiem na problemy Parmy

OFICJALNIE: Bani lekiem na problemy Parmy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Parma

Mattia Bani to nowy nabytek Parmy, o czym poinformowano w poniedziałek.

Kontuzje, z którymi zmagają się dwaj środkowi defensorzy, a więc Lautaro Valenti i Bruno Alves doprowadziły do tego, że działacze Parmy zostali zmuszeni do rozejrzenia się za alternatywą dla nich.

Ostatecznie zdecydowano, że dobrym kandydatem do wypełnienia luki po nich będzie Mattia Bani.

27-latek przenosi się do zespołu prowadzonego przez Roberto D'Aversę z Genoi na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku.

Sam transfer czasowy pochłonął w tym przypadku półtora miliona euro. Ponadto w kontrakcie miała znaleźć się opcja na wykup środkowego obrońcy po wspomnianym okresie.

Bani od października jest związany ze wspomnianą Genoą. Wcześniej natomiast reprezentował barwy takich ekip jak między innymi Chievo Werona oraz Bologna.

Jeśli chodzi o ten sezon, to zanotował on łącznie 13 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy