OFICJALNIE: Bani lekiem na problemy Parmy

OFICJALNIE: Bani lekiem na problemy Parmy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Parma

Mattia Bani to nowy nabytek Parmy, o czym poinformowano w poniedziałek.

Kontuzje, z którymi zmagają się dwaj środkowi defensorzy, a więc Lautaro Valenti i Bruno Alves doprowadziły do tego, że działacze Parmy zostali zmuszeni do rozejrzenia się za alternatywą dla nich.

Ostatecznie zdecydowano, że dobrym kandydatem do wypełnienia luki po nich będzie Mattia Bani.

27-latek przenosi się do zespołu prowadzonego przez Roberto D'Aversę z Genoi na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku.

Sam transfer czasowy pochłonął w tym przypadku półtora miliona euro. Ponadto w kontrakcie miała znaleźć się opcja na wykup środkowego obrońcy po wspomnianym okresie.

Bani od października jest związany ze wspomnianą Genoą. Wcześniej natomiast reprezentował barwy takich ekip jak między innymi Chievo Werona oraz Bologna.

Jeśli chodzi o ten sezon, to zanotował on łącznie 13 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Eksperci od martwej piłki. Ile w piłce znaczą dobre rzuty rożne? Eksperci od martwej piłki. Ile w piłce znaczą dobre rzuty rożne? Kibice Legii Warszawa płacą karę od Komisji Ligi za Kacpra Tobiasza. Po złotówce... Kibice Legii Warszawa płacą karę od Komisji Ligi za Kacpra Tobiasza. Po złotówce...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy