OFICJALNIE: Baptista bez klubu. Przez siedem miesięcy na boisku spędził łącznie 43 minuty

OFICJALNIE: Baptista bez klubu. Przez siedem miesięcy na boisku spędził łącznie 43 minuty
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: CFR Cluj

CFR Cluj rozwiązał kontrakt z Júlio Baptistą.

Nim Brazylijczyk podpisał roczny kontrakt z klubem z Transylwanii, szkolił się na trenera. Pomimo tego postanowił przyjąć wyzwania i wznowił karierę piłkarską. Wówczas 37-latek zapowiadał pomoc w walce o awans do fazy grupowej Ligi Europy i mistrzostwo kraju.

Ostatecznie tylko część jego zapowiedzi ma szanse realizacji, bowiem CFR Cluj znajduje się obecnie na pozycji lidera rumuńskiej ekstraklasy. Wkład Júlio Baptisty w to osiągnięcie jest jednak znikomy, bowiem w lidze rozegrał on w sumie 21 minut, a jego łączny bilans to 43 minuty uzbierane w trzech meczach. 

Ponadto piłkarz z Kraju Kawy pobierał jedną z największych gaży w całej lidze. Nie dziwi zatem fakt, że ostatecznie obie strony zdecydowały o rychłym rozwiązaniu kontraktu, który wygasał 30 czerwca 2019 roku. 

Tym samym obecnie popularny „Bestia” jest wolnym zawodnikiem. Na ten moment nieznane są dalsze plany 48-krotnego reprezentanta „Canarinhos”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy