OFICJALNIE: Baptista bez klubu. Przez siedem miesięcy na boisku spędził łącznie 43 minuty

OFICJALNIE: Baptista bez klubu. Przez siedem miesięcy na boisku spędził łącznie 43 minuty
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: CFR Cluj

CFR Cluj rozwiązał kontrakt z Júlio Baptistą.

Nim Brazylijczyk podpisał roczny kontrakt z klubem z Transylwanii, szkolił się na trenera. Pomimo tego postanowił przyjąć wyzwania i wznowił karierę piłkarską. Wówczas 37-latek zapowiadał pomoc w walce o awans do fazy grupowej Ligi Europy i mistrzostwo kraju.

Ostatecznie tylko część jego zapowiedzi ma szanse realizacji, bowiem CFR Cluj znajduje się obecnie na pozycji lidera rumuńskiej ekstraklasy. Wkład Júlio Baptisty w to osiągnięcie jest jednak znikomy, bowiem w lidze rozegrał on w sumie 21 minut, a jego łączny bilans to 43 minuty uzbierane w trzech meczach. 

Ponadto piłkarz z Kraju Kawy pobierał jedną z największych gaży w całej lidze. Nie dziwi zatem fakt, że ostatecznie obie strony zdecydowały o rychłym rozwiązaniu kontraktu, który wygasał 30 czerwca 2019 roku. 

Tym samym obecnie popularny „Bestia” jest wolnym zawodnikiem. Na ten moment nieznane są dalsze plany 48-krotnego reprezentanta „Canarinhos”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy