Oficjalnie: Baranowski w Erzgebirge Aue

Oficjalnie: Baranowski w Erzgebirge Aue
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Erzgebirge Aue

Paweł Baranowski został nowym zawodnikiem FC Erzgebirge Aue.

Polski obrońca podpisał z trzecioligowym niemieckim zespołem dwuletni kontrakt.

Baranowski przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy GKS-u Bełchatów. W minionych rozgrywkach rozegrał dla popularnych "Brunatnych" 37 spotkań, w których strzelił jedną bramkę.

- Bardzo chcieliśmy wzmocnić naszą defensywę. Szczególnie dotyczyło to pozycji stopera. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się pozyskać Pawła - powiedział Steffen Ziffert, dyrektor sportowy FC Erzgebirge Aue.

Przypominamy również, że 24-latek w przeszłości zaliczył pobyt w takich ekipach jak Wigry Suwałki, Podbeskidzie Bielsko-Biała i Stomil Olsztyn.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy