OFICJALNIE: Bartkowiak w Miedzi

OFICJALNIE: Bartkowiak w Miedzi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Bartosza Bartkowiaka.

Na kilka dni przed startem sezonu Miedź Legnica poczyniła jeszcze jeden transfer. Tym razem do zespołu prowadzonego przez Jarosława Skrobacza dołączył Bartosz Bartkowiak.

20-latek przenosi się do pierwszoligowca z rezerw Lecha Poznań na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

- Po sezonie spędzonym na drugoligowych boiskach chciałem spróbować gry w wyższej lidze. Pojawiła się oferta z Miedzi, zapoznałem się z klubem. Będzie to dla mnie nowe wyzwanie, a szansa walki o Ekstraklasę to dla mnie wielka motywacja — powiedział ofensywny pomocnik.

Urodzony w Środzie Wielkopolskiej zawodnik zagrał w poprzednim sezonie w 22 meczach. Jego dorobek to trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy