OFICJALNIE: Bartłomiej Urbański w trzeciej lidze

OFICJALNIE: Bartłomiej Urbański w trzeciej lidze fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki poinformowała o pozyskaniu Bartłomieja Urbańskiego.

22-latek był swego czasu uważany za ogromny talent. Do tego stopniu, że trzy lata temu zgłosiło się po niego holenderskie Willem II Tilburg, który wykupiło go z warszawskiej Legii za kwotę 100 tysięcy euro.

Od tamtej pory kariera środkowego pomocnika przypominała już raczej równię pochyłą. Na początku 2019 roku zasilił barwy Chojniczanki Chojnice. Tam jednak furory nie zrobił, dlatego zszedł poziom niżej do Pogoni Siedlce.

W szeregach drugoligowca był tylko tłem dla kolegów i zanotował zaledwie jeden występ.

Teraz po Urbańskiego zgłosiła się Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Przenosi się on do tej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2021 roku.

Nowy pracodawca pomocnika to wicelider trzeciej ligi w grupie I. Po jedenastu meczach wspomniany zespół zdołał zgromadzić na swoim koncie 24 punkty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy