OFICJALNIE: Bartłomiej Urbański w trzeciej lidze

OFICJALNIE: Bartłomiej Urbański w trzeciej lidze fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki poinformowała o pozyskaniu Bartłomieja Urbańskiego.

22-latek był swego czasu uważany za ogromny talent. Do tego stopniu, że trzy lata temu zgłosiło się po niego holenderskie Willem II Tilburg, który wykupiło go z warszawskiej Legii za kwotę 100 tysięcy euro.

Od tamtej pory kariera środkowego pomocnika przypominała już raczej równię pochyłą. Na początku 2019 roku zasilił barwy Chojniczanki Chojnice. Tam jednak furory nie zrobił, dlatego zszedł poziom niżej do Pogoni Siedlce.

W szeregach drugoligowca był tylko tłem dla kolegów i zanotował zaledwie jeden występ.

Teraz po Urbańskiego zgłosiła się Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Przenosi się on do tej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Kontrakt podpisał do 30 czerwca 2021 roku.

Nowy pracodawca pomocnika to wicelider trzeciej ligi w grupie I. Po jedenastu meczach wspomniany zespół zdołał zgromadzić na swoim koncie 24 punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy