OFICJALNIE: Bartłomiej Wasiluk na dłużej w Resovii

OFICJALNIE: Bartłomiej Wasiluk na dłużej w Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Resovia

Resovia poinformowała o przedłużeniu współpracy z Bartłomiejem Wasilukiem.

Resovia Rzeszów ma za sobą całkiem udany sezon na zapleczu Ekstraklasy. Choć w poniedziałek wysoko uległa Górnikowi Polkowice (0-3), to już wcześniej zapewniła sobie utrzymanie.

Z tego powodu działacze mogą powoli skupiać się na kolejnym sezonie. Na tej podstawie niedawno przedłużono współpracę z Dawidem Kubowiczem, a teraz w jego ślady poszedł także Bartłomiej Wasiluk.

Poinformowano, że pomocnik będzie reprezentował barwy Resovii do 30 czerwca 2023 roku.

26-latek trafił do stolicy Podkarpacia z Sokoła Ostróda w styczniu 2020 roku. Wcześniej grał między innymi dla Chełmianki Chełm oraz Stali Stalowa Wola.

Jeśli chodzi o ten sezon, rozegrał dla drużyny z Rzeszowa łącznie 27 meczów, a jego dorobek to trzy gole i asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy