Oficjalnie: Bartoszek trenerem Zawiszy

Oficjalnie: Bartoszek trenerem Zawiszy
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Zawisza Bydgoszcz

Maciej Bartoszek został nowym szkoleniowcem bydgoskiego Zawiszy.

W Bydgoszczy październik rozpoczął się od zmiany na stanowisku trenera. Daniel Osiński, który tymczasowo przejął zespół po rezygnacji Mariusza Rumaka, został zastąpiony przez Macieja Bartoszka.

Świeżo upieczony szkoleniowiec Zawiszy ostatnio prowadził Legionovię Legionowo, a w sezonie 2010/2011 był opiekunem występującego wówczas w Ekstraklasie GKS-u Bełchatów.  Kontrakt 38-letniego trenera obowiązywać będzie do końca trwającego sezonu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy