OFICJALNIE: Bastos odszedł z Lazio

OFICJALNIE: Bastos odszedł z Lazio
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: SS Lazio | Al-Ain FC

Bartolomeu Jacinto Quissanga, czyli po prostu Bastos, odszedł z Lazio, zasilając Al-Ain FC, klub z Arabii Saudyjskiej.

29-letni reprezentant Angoli kosztował Saudyjczyków około 800 tysięcy euro. Długość kontraktu nie jest jeszcze znana.

Kwota co prawda wydaje się symboliczna, jednak rzymianie i tak się z niej cieszą, gdyż dodatkowo oferta Saudyjczyków pozwoliła na zaoszczędzenie dwóch milionów euro, które byłoby trzeba wypłacić zawodnikowi do końca kontraktu.

Bastos (nie mylić z Michelem Bastosem) do Lazio przeniósł się latem 2016 roku z Rostowa, do którego z kolei trafił trzy lata wcześniej z rodzimego Petro Leuanda.

Środkowy obrońca zdążył rozegrać 94 mecze dla Lazio, strzelając dziewięć bramek i zaliczając asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy