OFICJALNIE: Bastos odszedł z Lazio

OFICJALNIE: Bastos odszedł z Lazio
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: SS Lazio | Al-Ain FC

Bartolomeu Jacinto Quissanga, czyli po prostu Bastos, odszedł z Lazio, zasilając Al-Ain FC, klub z Arabii Saudyjskiej.

29-letni reprezentant Angoli kosztował Saudyjczyków około 800 tysięcy euro. Długość kontraktu nie jest jeszcze znana.

Kwota co prawda wydaje się symboliczna, jednak rzymianie i tak się z niej cieszą, gdyż dodatkowo oferta Saudyjczyków pozwoliła na zaoszczędzenie dwóch milionów euro, które byłoby trzeba wypłacić zawodnikowi do końca kontraktu.

Bastos (nie mylić z Michelem Bastosem) do Lazio przeniósł się latem 2016 roku z Rostowa, do którego z kolei trafił trzy lata wcześniej z rodzimego Petro Leuanda.

Środkowy obrońca zdążył rozegrać 94 mecze dla Lazio, strzelając dziewięć bramek i zaliczając asystę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy