Oficjalnie: Bastos w São Paulo

Oficjalnie: Bastos w São Paulo
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: SPFC

Były obrońca reprezentacji Brazylii Michel Bastos dołączył São Paulo, podpisując 18-miesięczny kontrakt.

Po tym, jak kontrakt z 31-latka z Al-Ain FC wygasł wraz z zakończeniem ubiegłorocznej kampanii, piłkarz postanowił szukać nowego pracodawcy. Ostatecznie zdecydował się na powrót do swojej ojczyzny po ośmiu latach gry poza Ameryką Południową.

W lipcu 2006 roku lewy defensor wzmocnił francuskie Lille, grając przedtem dla Atlético Paranaense. Trzy sezony później przeprowadził się do Olympique Lyon za 18 milionów funtów. Tam przyczynił się do zdobycia Pucharu Francji w kampanii 2011/12. Zimą 2013 roku został wypożyczony do Schalke, a kilka miesięcy później rozpoczął swoją przygodę w ekipie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Po krótkim czasie spędził kolejny okres wypożyczeniowy, tym razem w Romie. Przez drugą część zmagań Serie A, zawodnik wystąpił w 16 meczach i strzelił jednego gola.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy