OFICJALNIE: Bazoer, Tannane i Lambru w Vitesse

OFICJALNIE: Bazoer, Tannane i Lambru w Vitesse
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Vitesse

Vitesse dokonało trzech wzmocnień. Do holenderskiej ekipy przenieśli się kolejno Riechedly Bazoer, Oussama Tannane oraz Kostas Lambru.

„Nadreńczycy” w poprzednim sezonie zajęli w Eredivisie piąte miejsce. Grali przy tym niezwykle widowiskowo i z pewnością mało jest kibiców, którzy żałowali wybrania się na stadion tej drużyny. Motorem napędowym był jednak Martin Ødegaard. Problem w tym, że Norweg wrócił już do Realu Madryt, a następnie został wypożyczony do Realu Sociedad.

Leonid Słucki nie chciał, aby jego zespół stracił charakter, do którego zdążył już przyzwyczaić tak wielu fanów. Dlatego Rosjanin poprosił o wzmocnienia, a jednym z pozyskanych zawodników jest Oussama Tannane, któremu piłka na pewno nie przeszkadza. 25-letni prawoskrzydłowy przeniósł się z Saint-Étienne i podpisał umowę do 30 czerwca 2022 roku.

Kontrakt o takim samym terminie ważności otrzymał Riechedly Bazoer. Środkowy pomocnik wrócił do Holandii na stałe z Bundesligi, gdzie grał w koszulce Wolfsburga. 22-latek to sześciokrotny reprezentant „Oranje”. 

Ostatnim z zaprezentowanych zawodników jest Kostas Lambru. 27-letni bramkarz od dwóch lat bronił barw Ajaksu, lecz jego kontrakt wygasł wraz z końcem minionego sezonu, co z kolei wykorzystała dyrekcja Vitesse. Grek złożył podpis pod umową ważną do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy