OFICJALNIE: Bazoer w Utrechcie

OFICJALNIE: Bazoer w Utrechcie
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: FC Utrecht

Riechedly Bazoer najbliższe miesiące spędzi na boiskach holenderskiej Eredivisie.

22-letni zawodnik do końca sezonu został bowiem wypożyczony z Wolfsburga do Utrechtu , któremu ma pomóc w zajęciu miejsca gwarantowanego udziałem w tegorocznej edycji europejskich pucharów. 

W chwili obecnej podopieczni Dicka Advocaata zajmują czwarte miejsce w tabeli, oglądając jedynie plecy takich marek, jak PSV Eindhoven, Ajax oraz Feyenoord.

Bazoer, który od 2017 roku formalnie jest zawodnikiem Wolfsburga, poprzednie miesiące spędził na wypożyczeniu w FC Porto, jednak jego pobyt w Portugalii ograniczył się jedynie do nielicznych występów w drugoligowych rezerwach popularnych „Smoków”.

Jak donosiły ostatnio portugalskie media, Bazoer nie miał co liczyć na pozostanie w szeregach mistrzów Portugalii ze względu na brak dyscypliny, którego dopuścił się w ostatnim czasie. Ponadto 22-latek dość często nękany był przez kolejne kontuzje.

Sześciokrotny reprezentant Holandii kilka lat temu, w trakcie występów w amsterdamskim Ajaksie, był uznawany za jeden z największych talentów, jakie tamtejsza akademia wydała na świat w ostatnim czasie. Tuż po przenosinach do Wolfsburga jego gwiazda znacząco jednak przyblakła.

Przenosiny do Utrechtu będą dla zawodnika swego rodzaju powrotem do korzeni, bowiem to właśnie w tym mieście przyszedł on na świat w 1996 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy