Oficjalnie: Behrami w HSV

Oficjalnie: Behrami w HSV
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: SSC Napoli

Valon Behrami przenosi się do Hamburga.

Odejście reprezentanta Szwajcarii z Napoli było przesądzone od kilku dni, zwłaszcza gdy media obiegły zdjęcia, na których 29-latek przebywał w Niemczech, gdzie przechodził testy medyczne. Dopiero dziś pojawiło się jednak potwierdzenie, które umieścili Włosci za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze.

Behrami podjął decyzję o zmianie klubowych barw ze względu na chęć nowego wyzwania, jakim jest spróbowanie sił w Bundeslidzie. Nie miał także mocnej pozycji w byłym już zespole, choć przez dwa lata spędzone w Neapolu rozegrał 54 spotkania.

Choć szczegóły transakcji nie zostały ujawnione, podejrzewa się, iż HSV zapłaciło za pomocnika około pięciu milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy