Oficjalnie: Bellamy zawodnikiem Cardiff City

Oficjalnie: Bellamy zawodnikiem Cardiff City
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Cardiff City

Walijczyk Craig Bellamy postanowił opuścić Liverpool i przejść do Cardiff City, występującego w angielskiej Championship.

Zawodnik podpisał dwuletni kontrakt z klubem z miasta, w którym się urodził. Bellamy grał już w Cardiff w sezonie 2010/2011 na wypożyczeniu z Manchesteru City. W czwartek 33-latek przeszedł udane testy medyczne.

- Chcę podziękować wielu osobom, dzięki którym ten transfer został dokonany - mówił prezes Cardiff, Alan Whiteley. - Naszym inwestorom z Malezji, którzy zachęcają piłkarzy do transferu do naszego klubu. Naszemu menedżerowi, Malky'emu Mackay'owi za wytrwałość w dążeniu do transferu. Przede wszystkim dziękuję Craigowi, że zgodził się zostać naszym zawodnikiem i chce, żebyśmy wspięli się na sam szczyt.

Ostatnio Bellamy był częścią olimpijskiej kadry Wielkiej Brytanii, która odpadła w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w meczu z Koreą Południową.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy