OFICJALNIE: Beniaminek się nie zatrzymuje. Trézéguet w Aston Villi

OFICJALNIE: Beniaminek się nie zatrzymuje. Trézéguet w Aston Villi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aston Villa

Aston Villa poinformowała o pozyskaniu Mahmuda Hassana, znanego też jako Trézéguet.

Beniaminek Premier League jest niezwykle aktywny na rynku transferowym. Jak do tej pory wydał na wzmocnienia blisko 100 milionów funtów i nie można wykluczyć, że w najbliższych tygodniach wydarzy się coś jeszcze.

W ostatnich godzinach poinformowano o pozyskaniu kolejnego zawodnika. Jest nim Trézéguet, który przeprowadza się do Anglii z Kasımpaşy. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej. Jeśli chodzi natomiast o kwotę transakcji, wyniosła ona blisko dziewięć milionów funtów.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani, że udało nam się go pozyskać. Obserwowaliśmy go od dłuższego czasu. To typ zawodnika, którego szukaliśmy. Myślę, że jego przybycie to dla nas wielka sprawa. Witamy go w drużynie - powiedział menadżer, Dean Smith.

24-latek rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 38 meczów. Na jego dorobek złożyło się dziewięć goli. Ponadto zanotował także dziesięć asyst.

Egipcjanin to kolejny letni transfer ekipy zlokalizowanej w Birmingham. Wcześniej informowano między innymi o pozyskaniu Ezri Konsa, Tyrona Mingsa czy Matta Targetta.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy