OFICJALNIE: Beniaminek się nie zatrzymuje. Trézéguet w Aston Villi

OFICJALNIE: Beniaminek się nie zatrzymuje. Trézéguet w Aston Villi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aston Villa

Aston Villa poinformowała o pozyskaniu Mahmuda Hassana, znanego też jako Trézéguet.

Beniaminek Premier League jest niezwykle aktywny na rynku transferowym. Jak do tej pory wydał na wzmocnienia blisko 100 milionów funtów i nie można wykluczyć, że w najbliższych tygodniach wydarzy się coś jeszcze.

W ostatnich godzinach poinformowano o pozyskaniu kolejnego zawodnika. Jest nim Trézéguet, który przeprowadza się do Anglii z Kasımpaşy. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej. Jeśli chodzi natomiast o kwotę transakcji, wyniosła ona blisko dziewięć milionów funtów.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani, że udało nam się go pozyskać. Obserwowaliśmy go od dłuższego czasu. To typ zawodnika, którego szukaliśmy. Myślę, że jego przybycie to dla nas wielka sprawa. Witamy go w drużynie - powiedział menadżer, Dean Smith.

24-latek rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 38 meczów. Na jego dorobek złożyło się dziewięć goli. Ponadto zanotował także dziesięć asyst.

Egipcjanin to kolejny letni transfer ekipy zlokalizowanej w Birmingham. Wcześniej informowano między innymi o pozyskaniu Ezri Konsa, Tyrona Mingsa czy Matta Targetta.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Joseph Bouasse zmarł w wieku 21 lat Joseph Bouasse zmarł w wieku 21 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy