Oficjalnie: Berg w Hamburgerze
2009-07-18 07:44:30; Aktualizacja: 16 lat temu
Hamburger SV pozyskał z FC Groningen Marcusa Berga, króla strzelców niedawno rozgrywanych Mistrzostw Europy do lat 21. Młody napastnik podpisał kontrakt do 30 czerwca 2014 roku. Kwoty transferu nie upublicznion(...)
22-letni Szwed jest zadowolony ze zmiany barw klubowych: "Cieszę się, że sprawa została wreszcie sfinalizowana. HSV jest jednym z najlepszych klubów Bundesligi. Chciałbym swoimi bramkami i dobrą grą przyczynić się do utrzymania poziomu drużyny w nadchodzącym sezonie".
Berg jest kolejnym po Mattiasie Bjärsmyrze reprezentantem szwedzkiej młodzieżówki (dotarła ona do półfinału w MME), który decyduje się na przenosiny do nowego klubu.




![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)





![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/90x60/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/90x60/lech-kibice.jpg)


![Zmiany w reprezentacji Polski U-21. Dodatkowe powołania, Kacper Urbański nigdzie nie jedzie [OFICJALNIE]](img/photos/111700/170x113/jerzy-brzeczek.jpg)



