OFICJALNIE: Bergström w Bazylei

OFICJALNIE: Bergström w Bazylei fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Basel

FC Basel poinformowało o pozyskaniu Emila Bergströma.

Po udanym starcie nowego sezonu ekipa z Bazylei ma nadzieję, że uda jej się wrócić na mistrzowski tron. W walce o upragnione trofeum ma pomóc Emil Bergström.

26-latek przeprowadza się do Szwajcarii z Utrechtu na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

W kontrakcie znalazł się zapis mówiący o przymusie wykupu środkowego obrońcy po wspomnianym okresie.

Bergström rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 15 spotkań. Zdobył w nich jednego gola i zanotował jedną asystę.

Na swoim koncie ma także trzy występy w dorosłej reprezentacji Szwecji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy