OFICJALNIE: Bergström w Bazylei

OFICJALNIE: Bergström w Bazylei fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Basel

FC Basel poinformowało o pozyskaniu Emila Bergströma.

Po udanym starcie nowego sezonu ekipa z Bazylei ma nadzieję, że uda jej się wrócić na mistrzowski tron. W walce o upragnione trofeum ma pomóc Emil Bergström.

26-latek przeprowadza się do Szwajcarii z Utrechtu na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

W kontrakcie znalazł się zapis mówiący o przymusie wykupu środkowego obrońcy po wspomnianym okresie.

Bergström rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 15 spotkań. Zdobył w nich jednego gola i zanotował jedną asystę.

Na swoim koncie ma także trzy występy w dorosłej reprezentacji Szwecji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy