OFICJALNIE: Bergström w Bazylei

OFICJALNIE: Bergström w Bazylei fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Basel

FC Basel poinformowało o pozyskaniu Emila Bergströma.

Po udanym starcie nowego sezonu ekipa z Bazylei ma nadzieję, że uda jej się wrócić na mistrzowski tron. W walce o upragnione trofeum ma pomóc Emil Bergström.

26-latek przeprowadza się do Szwajcarii z Utrechtu na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

W kontrakcie znalazł się zapis mówiący o przymusie wykupu środkowego obrońcy po wspomnianym okresie.

Bergström rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 15 spotkań. Zdobył w nich jednego gola i zanotował jedną asystę.

Na swoim koncie ma także trzy występy w dorosłej reprezentacji Szwecji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy