OFICJALNIE: Bernard Petrák w Odrze Opole

OFICJALNIE: Bernard Petrák w Odrze Opole
Michał Niklas
Michał Niklas
Źródło: Odra Opole

21-letni Słowak Bernard Petrák dołączył do Odry Opole i tym samym wzmocnił lewą obronę pierwszoligowca.

Dla Petráka to pierwsza zagraniczna przygoda, młody Słowak dotychczas występował tylko na krajowych boiskach. 21-latek jest wychowankiem MSK Żylina, gdzie występował w drużynie do lat 19 oraz rezerwach. Nie było mu jednak dane zadebiutować w pierwszym zespole 7-krotnego mistrza Słowacji.

W poszukiwaniu regularnej gry, Petrák udał się w lutym 2020 roku na półroczne wypożyczenie do zespołu FK Zeleziarne Podbrezova, który występuje na zapleczu słowackiej ekstraklasy.

Pierwszy raz gry na najwyższym poziomie na Słowacji doświadczył w poprzednim sezonie, kiedy Żylina oddała go na zasadzie transferu definitywnego do zespołu FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa. W tej drużynie, w sezonie 2020/2021 może pochwalić się 26 występami w Fortuna Lidze (słowacka ekstraklasa). W tym czasie strzelił jednego gola i dorzucił do tego dwie asysty.

Petrák podpisał kontrakt do końca czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy