OFICJALNIE: Białkowski podpisał!

OFICJALNIE: Białkowski podpisał!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ipswich Town

Bartosz Białkowski zdecydował o swojej najbliższej przyszłości.

Doświadczony bramkarz już jakiś czas temu doszedł do porozumienia z władzami Ipswich Town w sprawie przedłużenia swojego kontraktu z zespołem. 31-letni zawodnik wstrzymał się jednak ze złożeniem podpisu pod nową umową z powodu wyjazdu na Mistrzostw Świata.

Tę zwłokę naszego piłkarza postanowili wykorzystać przedstawiciele Birmingham City, którzy starali się nakłonić Białkowskiego do zmiany barw klubowych. Ekipa z St Andrew's Stadium nie mogła jednak przystąpić do konkretnych działań związanych z pozyskaniem golkipera przez nałożony na nich zakaz transferowy wynikający ze złamania przepisów FFP.

Z tego też powodu reprezentant Polski nie zdecydował się wycofać ze wcześniejszych ustaleń i związał się z drużyną z Portman Road do końca czerwca 2021 roku. W umowie zawartej pomiędzy zawodnikiem a angielskim klubem znalazł się także zapis umożliwiający zespołowi z Championship przedłużenie kontraktu z 31-latkiem o kolejne dwanaście miesięcy.

Białkowski trafił do Ipswich Town na początku sezonu 2014/2015. Od tego czasu udało mu się zachować 41 czystych kont w 148 rozegranych meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Diego Maradona obchodzi sześćdziesiąte urodziny. „Przebywając z tobą, sprawia, że czujesz się najlepiej na świecie” Diego Maradona obchodzi sześćdziesiąte urodziny. „Przebywając z tobą, sprawia, że czujesz się najlepiej na świecie” Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy