Oficjalnie: Białkowski w Notts County

Oficjalnie: Białkowski w Notts County
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Notts County

Bartosz Białkowski dalej będzie występował na angielskich boiskach. Jego nowym klubem zostało bowiem Notts County, występujące na co dzień w League One.

Polski bramkarz dołączył do klubu z Nottingham na zasadzie wolnego transferu, podpisując trzyletni kontrakt. Wcześniej od 2006 roku bronił barw Southampton, ale jego umowa wygasła wraz z zakończeniem sezonu i "Święci" nie zdecydowali się jej przedłużyć. 

- Bartek jest wysportowany, ma świetne warunki fizyczne i dobrą technikę. Mam nadzieję, że dzięki jego dobrej postawie w bramce nasz klub zajdzie bardzo wysoko - skomentował Kevin Pilkington, trener bramkarzy Notts County.

- Jestem podekscytowany możliwością gry tutaj. Liczę, że pomogę tej drużynie awansować do lepszej ligi. Przyjechałem tutaj żeby udowodnić co potrafię i przekonać wszystkich, że naprawdę jestem świetnym bramkarzem. Moim celem nadal jest gra w reprezentacji Polski - powiedział Białkowski. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy