OFICJALNIE: Bidstrup w Brentfordzie

OFICJALNIE: Bidstrup w Brentfordzie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Brentford

Brentford poinformował o pozyskaniu Madsa Bidstrupa.

Pomimo tego, że rozgrywki Championship jeszcze trwają, niektóre z drużyn robią transfery pod kątem przyszłości. Do tej grupy zalicza się Brentford, który sprowadziło Madsa Bidstrupa.

Środkowy pomocnik przenosi się do wspomnianej ekipy z RB Lipsk na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Ponadto znalazła się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Szczegóły transakcji nie są znane. Wiadomo z kolei, że na razie będzie on trenował z drugim zespołem. 

Ogromnym zwolennikiem takiego ruchu był menedżer Brentfordu oraz rodak Bidstrupa, Thomas Frank.

Duńczyk do tej pory nie zdołał zadebiutować w pierwszej drużynie Lipska. Występował za to w zespołach młodzieżowych.

Łącznie rozegrał w minionym sezonie 13 meczów. W tym czasie zdobył jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy