OFICJALNIE: Bidstrup w Brentfordzie

OFICJALNIE: Bidstrup w Brentfordzie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Brentford

Brentford poinformował o pozyskaniu Madsa Bidstrupa.

Pomimo tego, że rozgrywki Championship jeszcze trwają, niektóre z drużyn robią transfery pod kątem przyszłości. Do tej grupy zalicza się Brentford, który sprowadziło Madsa Bidstrupa.

Środkowy pomocnik przenosi się do wspomnianej ekipy z RB Lipsk na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Ponadto znalazła się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Szczegóły transakcji nie są znane. Wiadomo z kolei, że na razie będzie on trenował z drugim zespołem. 

Ogromnym zwolennikiem takiego ruchu był menedżer Brentfordu oraz rodak Bidstrupa, Thomas Frank.

Duńczyk do tej pory nie zdołał zadebiutować w pierwszej drużynie Lipska. Występował za to w zespołach młodzieżowych.

Łącznie rozegrał w minionym sezonie 13 meczów. W tym czasie zdobył jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy