Oficjalnie: Biejsiebiekow odchodzi z Korony

Oficjalnie: Biejsiebiekow odchodzi z Korony
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce | Górnik Łęczna

Korona Kielce nie przedłuży wypożyczenia Abzała Biejsiebiekowa z FK Astana.

Młodzieżowy reprezentant Kazachstanu trafił do ekipy z Kielc przed rozpoczęciem rundy wiosennej niedawno zakończonego sezonu.

21-letni obrońca lub pomocnik w barwach "Żółto-Czerwonych" rozegrał tylko cztery spotkania, w których zdobył jednego gola w wyjazdowym starciu z Jagiellonią Białystok.

Warto również wspomnieć, że Górnik Łęczna nie zdecydował się wykupić z Korony Bartosza Kwietnia, który w I lidze wystąpił w siedmiu meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy