OFICJALNIE: Bielka w Koronie Kielce

OFICJALNIE: Bielka w Koronie Kielce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce poinformował o pozyskaniu Adriana Bielki.

Niezwykle aktywna na rynku transferowym była w ostatnich dniach Korona Kielce. Sprowadzono bowiem dwóch Chorwatów, a więc Mario Zebicia i Marko Pervana. Teraz do tej grupy dołączył kolejny zawodnik - Adrian Bielka.

17-latek przenosi się do „Złocisto-krwistych” z Escoli Warszawa na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

- Chcę się tutaj rozwijać. W klubie mają na mnie plan i mam nadzieję, że w najbliższym czasie efekty będą widoczne. Nie będzie łatwo wejść do tej drużyny, czeka mnie dużo ciężkiej pracy, ale mam nadzieję, że poprzez swoją postawę na treningach trener da mi szansę - powiedział ofensywny pomocnik.

Bielka do tej pory występował wyłącznie w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. W tym sezonie zanotował tam 16 spotkań, a jego dorobek to dziewięć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy