OFICJALNIE: Bielka w Koronie Kielce

OFICJALNIE: Bielka w Koronie Kielce
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce poinformował o pozyskaniu Adriana Bielki.

Niezwykle aktywna na rynku transferowym była w ostatnich dniach Korona Kielce. Sprowadzono bowiem dwóch Chorwatów, a więc Mario Zebicia i Marko Pervana. Teraz do tej grupy dołączył kolejny zawodnik - Adrian Bielka.

17-latek przenosi się do „Złocisto-krwistych” z Escoli Warszawa na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

- Chcę się tutaj rozwijać. W klubie mają na mnie plan i mam nadzieję, że w najbliższym czasie efekty będą widoczne. Nie będzie łatwo wejść do tej drużyny, czeka mnie dużo ciężkiej pracy, ale mam nadzieję, że poprzez swoją postawę na treningach trener da mi szansę - powiedział ofensywny pomocnik.

Bielka do tej pory występował wyłącznie w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. W tym sezonie zanotował tam 16 spotkań, a jego dorobek to dziewięć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy